Prezentator radio Medeea

Radio Medeea

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Esti tanar, destept si pus pe fapte mari?
Crezi in ceea ce spui si esti gata sa-i faci pe altii sa te asculte?
Atunci, te asteptam la Radio Medeea. Vino sa faci practica/voluntariat la cel mai nou post de radio online din Iasi! Lucreaza alaturi de o echipa de profesionisti si pune lucrurile in miscare de la pupitrul Medeea!
Preferi sa te exprimi liber si ai un timbru deosebit? Atunci alatura-te vocilor radio Medeea!
Stai bine la research? E timpul sa iti incerci sansa pentru posturile de redactor stiri/emisiuni de divertisment! Lasa-ti amprenta si formeaza-ti stilul in media si comunicare!
Pentru ca stii ca locul tau e in fata, pentru ca te intereseaza provocarile, vino la Medeea si dovedeste ca ai talent!

Scrie-ne cateva randuri si spune-ne de ce vrei sa lucrezi in radio, iar noi te chemam la casting.

BENEFICII OFERITE

Voluntariat / Practica

DESCRIEREA FIRMEI

Radio Medeea - Radio Online - Suta la suta feminin!