Pregatitor Vopsitor Auto

JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatitor Vopsitor Auto Nr. Posturi: 1
Pregatirea si Vopsirea autovehiculelor.

Responsabilitati frecvente:
- Pregatirea Caroseriei pentru vopsire.
- Pregateste elementele indreptare pentru vopsire prin: chituire, aplicare fuller finisare.
- Vopsire pe baza de apa(Marcile Glazurit si Dupont)

Responsabilitati periodice:
Aceasta rubrica poate fi completata si cu fisa postului: DA [X ] NU [ ]
Natura postului:

- Activitate de atelier in proportie de: 100 %
- Activitate de teren in proportie de: -- %
- Necesitate deplasare(frecvent/rar/foarte rar)--

CERINTE

a) Domiciliul: - Iasi
b) Experienta: - experienta
c) Studii: - Medii de specialitate(Liceu sau profesionala)
d) Limbi straine: -
e) Permis de conducere: -
f) Profilul de personalitate – descriere

BENEFICII OFERITE

a) Remuneratia: 1500 - 2000 Ron (se negociaza in functie de experienta)
Se acorda de la inceput: - Salariul fix
Se acorda pe parcurs: - Dupa 3 luni salariul in acord
b) Eventuale bonusuri: - 21 Bonuri de masa
c) Alte beneficii: Masina: [nu] Telefon: [nu]
Altele: - Posibilitatea repararii propriei masini in atelierul firmei

Va rugam sa ne expediati e-mail cu CV-ul dvs. la adresa: office@jobis.ro

SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL, Administrare de Personal, Gloomer H.R. - Soft de resurse umane.