Partener Account Manager IASI Region

EVOLVETELECOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
-Stabilirea si intretinerea relatiilor cu portofoliul de clienti arondati, asigurand un climat de incredere si parteneriat.
-Renegocierea contractelor cu clientii din portofoliu.
-Pastrarea portofoliului de clienti si cresterea valorii acestuia.
-Intocmirea si prezentarea rapoartelor asupra activitatii si indeplinirii obiectivelor sale , monitorizarea si analizarea concurentei.
-Prospectare piata , generare lead'uri .
Membrii ce se vor alatura echipei, vor beneficia de training adecvat si periodic noilor cerinte/oferte, iar rezultatele muncii vor fi in stransa legatura cu beneficiile acordate , acreditare .
Vom aprecia disponibilitatea pentru deplasari .
Folosirea masinii personale in interes de serviciu reprezinta un mare avantaj.

CERINTE

Cerem: Seriozitate,sociabilitate,foarte bune abilitati de comunicare, negociere si promovare a serviciilor in zona alocata,experienta in vanzari de servicii,cunoasterea pietei locale .
Cautam: Persoane ce isi doresc sa lucreze pe termen lung intr-o echipa tanara,dinamica,automotivata.
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salarizare: Salariu fix, comision din vanzari,bonusuri pentru atingerea obiectivelor,telefon de serviciu.

Evolvetelecom este partenerul celui mai mare operator telecom din Romania, pe segmentul business.