Opreator Call Center

ATMOS AUTO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea telefonica a potentialilor clienti in vederea vanzarii si promovarii produselor companiei;
- Deservirea cu promptitudine si profesionalism fiecare client sau potential client;
- Prospectarea pietei telephonic, pe plan local si national
- Recrutare, selectare si instruire, in fiecare localitate, a personalului interesat de colaborare, atat on line cat si telephonic;
- Identificarea potentialilor client si promovarea produselor companiei telefonic.;
- Dezvoltare a afacerii prin cresterea numarului de parteneri si clienti;
- Analizarea oportunitatilor si prezentarea ofertei companiei, contactarea potentialilor parteneri si clienti si urmarirea finalizarii vanzarilor.
- Gestionarea clintilor atrasi in portofoliu, prin buna consiliere, operativititate eficienta.

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, curajos, insistent;
- Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
- Abilitati de a folosi calculatorul, viteza mare de dactilografiere (MS Office obligatoriu);
- Auto-motivat si cu spirit de echipa;
- Cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
- Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj;
-Disponibilitate de deplasare pe teren ocazional.

BENEFICII OFERITE

Pentru a iti rasplati efortul depus in cadrul echipei noastre, iti oferim urmatoarele beneficii:
- un cadru excelent pentru dezvoltarea carierei tale profesionale;
- o atmosfera de lucru antrenanta, intr-o echipa tanara si dinamica dornica de performanta;
- training-uri si teambuilding-uri;
- posibilitatea de promovare in cadrul companiei;

Daca esti optimist, rezistent la stres si un foarte bun negociator atunci te invitam sa te alaturi echipei noastre.

USI365 este lider pe piata din Romania in comercializarea unei game complete de usi.