OPERATOR VANZARI PRIN TELEFON

FARMEXIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Realizarea procesului de vanzare prin telefon si promovarea produselor si a imaginii companiei
• Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti, conform cu standardele de buna practica ale companiei
• Programarea la plata conform facturilor scadente si intocmirea rapoartelor necesare in procesul de vanzare

CERINTE

• Experienta in vanzari prin telefon minim 1 an (domeniul farmaceutic constituie avantaj)
• Excelente abilitati de comunicare si negociere
• Cunoasterea tehnicilor specifice de vanzare prin telefon
• Cunostinte solide de operare PC

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant
• Mediu de lucru profesionist, competitiv
• Oportunitati de training si dezvoltare profesionala

FARMEXIM a fost fondat in anul 1990, fiind prima firma de import si distributie a medicamentelor infiintata in Romania.
De 20 de ani, FARMEXIM asigura legatura dintre industria farmaceutica internationala si autohtona si consumatorii finali din Romania - farmacii si spitale.