Operator facturare

Romstal Imex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste facturi fiscale, facturi de penalizari
- Verifica plafonul de credit disponibil precum si modalitatea de plata si garantia existenta
- Raspunde de intocmirea si emiterea facturilor de stornare
- Emite chitante si opereaza incasari
- Preia si verifica filele CEC si ordinele de plata

CERINTE

- Studii medii/superioare in domeniul contabil
- Experienta de lucru in operarea intr-un program de gestiune – contabilitate (avantaj)
- Responsabilitate, meticulozitate, atentie distributiva
- Rezistenta la stres
- Abilitati de comunicare si de orientare spre client

Romstal Group este un grup de firme cu capital mixt, romano-italian, format din noua companii de prestigiu din domeniul comercializarii instalatiilor pentru constructii, productiei de tubulatura din materiale plastice, vanzarii de automobile, leasing, consultanta si brokeraj: Romstal Imex, Valrom Industrie, Romstal Leasing, Ink Consultanta si Brokeraj, Belform, Autoklass.