Operator comercial limba italiana

Sc Datacall Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Initierea apelurilor in vederea promovarii si vanzarii serviciului propus.
* Furnizarea informatiilor la solicitarea clientilor;
* Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti;
* Indeplinirea obiectivelor specifice proiectului.

CERINTE

* O buna cunoastere a limbii italiene (la nivel de conversatie)
* Minime cunostinte de operare PC
* O fire deschis si entuziasta,dornica sa invete lucruri noi/sa si atinga potentialul maxim in telesales si telemarketing

BENEFICII OFERITE

* Traininguri platite
* Salariu fix
* Bonusuri substantiale in baza rezultatelor proprii
* Mediu de lucru dinamic

Datacall este o societate cu capital romanesc,cu sediul in Cluj,avand mai multe puncte de lucru in Romania.Infiintata in 2010,Datacll ofera servicii de call center inbound si outbound pe piata din Italia.Suntem o echipa de profesionisti cu experienta de peste 10 ani in domeniul call centere lor.