Operator interviu

Decameron

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- va aplica chestionare conform graficului stabilit, in toate locatiile stabilite;
- se va deplasa la locatia beneficiarului cu mijlocul de transport agreat de comun acord;
- va urma cu strictete regulile de aplicare a chestionarelor;
- va preda rezultatele chestionarelor aplicate in maxim 24 de ore de la aplicare;
- mentine permanent legatura cu coordonatorul de proiect;
- promoveaza corect imaginea companiei si a proiectului in derulare;
- realizeaza si preda la timp toate rapoartele de activitate solicitate.

CERINTE

- experienta dovedibila de lucru (carte de munca si/sau contract de munca) de MINIM 3 ANI;
- absolvent(a) FEAA sau sociologie;
- disponibilitate de deplasare in tara;
- preferabil permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- nivel salarial atractiv;
- decontarea tuturor cheltuielilor de transport, cazare si masa, in cazul deplasarilor.

Organizațiile au atât nevoi complexe cât şi specifice, iar multitudinea de situaţii cere servicii care sunt diferenţiate și inovatoare. Ţinând cont de aceste desiderate conștientizăm că menirea noastră nu este de a vinde, ci de a realiza un transfer de valoare.

Decameron este organizația unde fiecare membru e în luptă cu sine însuși pentru a reuşi să transforme pasiunea în stil de viaţă, în refuz al mediocrității şi într-un drum antreprenorial de succes. Cum, perfect nu este nimeni, gândim că este important și suntem subordonați ideii de a acţiona, de a construi soluţii concrete la nevoi concrete întemeindu-ne pe punctele noastre tari.