Muncitor calificat/necalificat in constructii

ROM CONSULT GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

muncitor calificat / necalificat in constructii civile si industriale

CERINTE

- experienta in domeniu constituie un avantaj
- seriozitate
- disponibilitate la program prelungit, disponibilitate la deplasarea in judetele limitrofe, la cerere
- abilitatea de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
cursuri de calificare

Infiintata in decembrie 2001, firma Rom Consult Group si-a desfasurat initial activitatea in domeniul tehnologiei informatiei si al comunicatiilor. Dupa ce a inregistrat în 2002 o cifra de afaceri de aproximativ 50.000 EURO, Rom Consult Group a parcurs un proces accentuat de diversificare a gamei de produse si servicii, reusind sa atinga in anul 2003 o cifra de afaceri de peste 450.000 EURO.

\"Ajuta-ti clientul sa ia decizia\"

Declaratia de misiune a firmei asumata la toate nivelele defineste angajamentul deplin in scopul anticiparii si satisfacerii cerintelor partenerilor nostri de afaceri. De aceea vom fi întotdeauna deschisi la necesitatile clientilor nostri, oferindu-le produsul si serviciile adecvate la un raport pret/performanta optim.

Cate ceva despre colectiv:

Aflata in plin proces de dezvoltare si maturizare, Rom Consult Group dispune in prezent de un colectiv compus din 11 angajati permanenti si 5 experti independenti, care au statutul de colaboratori. Conducerea firmei este asigurat¿ de un consiliu director compus din trei membri.

Performanta dumneavoastra prin competenta noastra

O echipa tanara, dinamica, impecabil pregatita profesional, cu experienta dobandita atat in cadrul unor firme de prestigiu iesene cat si in cadrul Rom Consult Group, va sta la dispozitie cu o gama larga de produse si servicii:

- Realizarea de aplicatii software personalizate pe platforme UNIX
- Aplicatii de monitorizare si management al retelei
- Consultanta in proiectarea si implementarea retelelor de transfer de date
- Realizarea de pagini WEB si aplicatii de comert electronic

Servicii de consultanta si informatii de natura comerciala
Servicii de asistenta in vederea obtinerii unor finantari nerambursabile
Servicii de asistenta in vederea implementarii unor proiecte pentru care s-au obtinut finantari nerambursabile
Servicii de acces la informatii de natura comerciala.
Ne-au facut cinstea sa se numere printre clientii nostri

• Grupul de firme BEGA (prin BEGA UPSOM Ocna Mures si BEGA TRANS Timisoara)
• Grupul de firme CARBID (prin CARBID FOX Tarnaveni)
• Grupul de companii CEREOL (prin UNIREA Iasi si INTEROIL Oradea)
• REMARUL 16 FEBRUARIE Cluj Napoca
• REMAR Pascani
• AGROINDUSTRIALA BUCIUM Iasi
• MECANICA BUCIUM Iasi
• TEROM Iasi si METROM Brasov
• ULEROM Vaslui
• COMCEREAL Vaslui
• ILVAS Vaslui
• AGROCOMPLEX Bârlad
• MOLDOPLAST Iasi
• FALTIN Falticeni
• NEXUS MEDIA Iasi
• SOMPLAST Nasaud
• CILDRO Drobeta Turnu Severin

Avand in vedere declaratia de misiune a firmei dorim sa raspundem prompt tuturor solicitarilor in domeniu si sa dezvoltam la maxim capacitatea noastra de a face acest lucru.