MERCHANDISER MATERIALE DE CONSTRUCTII - IASI

ATLAS CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor APLA catre clientul final
- Mixare vopsele la masinile de amestecat
- Monitorizarea stocurilor gamei de produse APLA existente in magazinul in care angajatul isi desfasoara activitatea
- Asigurarea suportului tehnic pentru clienti (pentru gama APLA)
- Sustinerea promotiilor pentru produsele APLA
- Monitorizare vanzari si promotii APLA & concurenta
- Transmitere de rapoarte

CERINTE

- Studii medii sau facultate (in curs sau absolvita)
- Experienta in vanzari constituie un avantaj
- Cunoasterea pietei materialelor de constructii reprezinta un avantaj
- Cunostinte operare PC, cunostinte limba engleza
- Persoana dinamica, dornica de performanta, serioasa, responsabila, atenta, punctuala
- Interes pentru promovarea produselor firmei si pentru rezolvarea nevoilor clientului
- Angajarea se va face pe o perioada determinata, cu posibilitatea definitivarii contractului

BENEFICII OFERITE

Negociabil

Activitatea Atlas Corporation este structurata pe divizii distincte ce reprezinta fiecare cate un jucator puternic pe piata in care activeaza.
Aceste divizii sunt: materiale de constructii, inchiriere spatii de birouri si depozite si produse electronice.

www.atlascorporation.ro
www.apla.ro