Merchandiser Divizia MARS

ERNA SERVICE&TRADE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura mercantizarea produselor firmei in punctele de vanzare ale clientilor.
- Distribuie materialele de reclama – autocolante, etichete, pliante - si verifica modul de expunere al acestora in magazine.
- Intocmeste/completeaza diverse documente, rapoarte si acte interne.

CERINTE

- Studii medii.
- Cunostinte de operare PC (MS Office, Outlook).
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Dinamism, sociabilitate, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- salariu de 700 RON net;
- decontarea transportului;
- pregatire de specialitate;
- lucru intr-un colectiv tanar si dinamic.

Firma ERNA SERVICE & TRADE S.R.L. este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare si nealimentare din Romania.
Avand o experienta de peste 15 ani pe piata romaneasca, compania a cunoscut o dezvoltare continua datorita preocuparii permanente pentru calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor.

In vederea consolidarii si dezvoltarii activitatii Diviziei MARS (batoanele Mars, Snickers, Twix, Bounty si Milky Way, hrana pentru animale Whiskas, Pedigree, Chappi si Kitekat si sosurile Uncle Ben\'s sau Dolmio) avem disponibil in IASI postul de Merchandiser.

Cei dornici sa ni se alature sunt rugati sa aplice pentru acest post. Doar cei selectati vor fi contactati telefonic in vederea programarii interviului de angajare.