MECANIC UTILAJE - Iasi

ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa si raspunde de calitatea lucrarilor de revizie / intretinere / inspectie la utilajele pentru care a fost repartizat;
- Se familiarizeaza si asimileaza principiile de intretinere pentru fiecare tip de utilaj in parte;
- Presteaza servicii specifice de service (ex. predari de utilaje, instruire operator beneficiar, constatari tehnice, lucrari pentru nevoile firmei);
- Completeaza documentele aferente de service;

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul distributiei de utilaje:

- experienta minim 2-3 ani in activitatea de service utilaje (mica mecanizare / mare mecanizare);
- permis de conducere (categ): B;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- dinamic, energic, perseverent;
- deschis la schimbare si provocare, dornic sa invete
- disponibilitate pentru deplasari;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si placut

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.