Masinist - Tipograf

Printco

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Regleaza si pregateste masina de tipar pentru executie produs
• Efectuează operaţiunile de imprimare în condiţii de curăţenie, atenţie şi promptitudine în conformitate cu standardele Printco de calitate

CERINTE

• Studii medii
• Riguros, organizat, responsabil, determinat, dinamic, cu grad mare de implicare
• Experienta de minim 2 ani pe pozitie de Masinist (de preferat Heidelberg SpeedMaster)

Credem în investiţia continuă în calitate, fie ca este vorba de servicii, produse, mediu de lucru, oameni sau relaţiile cu aceştia. Credem în atenţia la detalii şi în cinste.
De aceea, Printco investeşte la fel de mult atât în calitatea umană a angajaţilor, a mediului în care aceştia lucrează, cât şi în pregătirea lor profesională, aceste trei elemente fiind considerate ca fiind baza unei relaţii de calitate atât în interiorul companiei, cât şi între aceasta şi clienţi.
Echipa noastră de producţie este una înalt calificată, beneficiind de stagii de pregătire desfăşurate atât în ţară, cât şi în străinatate.
Suntem principiali, atenţi, corecţi şi oneşti.

Printco este o companie tipografica cu 110 angajati, cu 10 ani experienta de productie pe piata nationala, cu o cifra de afaceri de 4 milioane euro/an.
Sediul central in Iasi si subsidiar in Bucuresti.
www.printco.ro