MASEUR/FIZIOKINETOTERAPEUT

SC SERVROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea de masaje corporale clientilor salonului
- ca membru al echipei profesionale, stabileşte planul de tratament specific, obiectivele specifice, programul de lucru, modul de desfăşurare în vederea educării sau reeducării unor deficienţe, prevenirea sau recuperarea unor dizabilităţi ca urmare a unor boli, leziuni sau pierderea unui segment al corpului;
- utilizează tehnici, exerciţii, masajul, electroterapia şi procedee conform conduitei terapeutice şi obiectivelor fixate;
-stabileşte programul de kinetoterapie care este urmat acasă de pacient
- promovare prin exemplu
- supravegheaza tratamentul pentru fiecare client in parte

CERINTE

- experienta minim 1 an
- indemanare si deschidere spre nou
- dorinta de a invata lucruri noi si de a avansa
- cursuri acreditate de Ministerul Muncii sau studii in domeniul medical
- deschidere spre client
- abilitati de comunicare
- abilitati de negociere
- amabilitate

Credem ca reusita noastra consta in calitatea serviciilor oferite! Amabilitatea si profesionalismul angajatilor, atmosfera placuta si relaxanta a clubului si preturile accesibile iti vor transforma clipele petrecute la Oxygen intr-o frumoasa experienta de sanatate!
Club Oxygen iti pune la dispozitie o gama larga de facilitati care iti vor aduce beneficii incredibile: un corp tonic care emana energie si un psihic de invidiat cu o puternica incredere in fortele proprii!