MANAGER VANZARI - LIMBA FRANCEZA

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Comunicarea obiectivelor si targetelor catre echipa din subordine
• Coordonarea activitatilor echipei pentru asigurarea indeplinirii indicatorilor de performanta
• Formare si coaching pentru angajatii noi
• Motivarea dupa caz, a angajatilor
• Evaluarea periodica a performantelor
• Supravegherea negocierii conditiilor de cumparare cu furnizorii (pret, cantitate, termen de plata, conditii transport) cu respectarea conditiilor impuse de catre Seful de produs/ Seful de Piata din Franta;
• Raportarea catre managementul companiei a activitatii echipei

CERINTE

• Studii superioare finalizate
• Experienta minim 5 ani in calitate de manager comercial persoane juridice
• Experienta in coordonare echipe de marime medie in vanzari/ alt domeniu comercial
• Limba Franceza - nivel avansat (cerinta obligatorie)
• Abilitati dezvoltate de comunicare
• Abilitati de empatie si relationare
• Buna stapanire a tehnicilor de vanzare si negociere
• Profesionalism
• Orientare catre rezultate
• Disponibilitate la relocare in Iasi (dupa caz)

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Posibilitatea de avansare in companie
Mediu de lucru international
Traininguri si formare

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.