MANAGER RESURSE UMANE

ARCADIA HOSPITAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatilor de recrutare, selectie, evaluare;
Evaluarea nevoilor de personal;
Evaluarea periodica a personalului;
Realizarea si actualizarea formularelor pentru fisa de post si fisa de evaluare;
Evaluarea nevoilor si coordonarea programelor de training;
Realizarea planului de training;
Realizarea de teste psihologice si profesionale, corectarea si interpretarea rezultatelor la probele psihologice;
Propunerea si implementarea politicilor de motivare a angajatilor;
Aplicarea, urmarirea si respectarea R.O.I. in conformitate cu legislatia existenta in domeniul muncii;
Colaborarea si comunicarea permanenta cu managementul entitatii si cu celelalte departamente;
Raspunde de calitatea si precizia evaluarilor psihologice;
Reprezentarea si medierea in relatiile management-angajati;
Intretinerea si imbunatatirea imaginii de angajator a entitatii;
Realizarea de studii de opinie ale angajatilor;
Managementul furnizorilor de activitati privind resursele umane, relatia cu ITM, protectia muncii, salarizare, raportari pentru casele de asigurari sociale si de sanatate, AJOFM etc.
Realizeaza managementul costurilor cu personalul

CERINTE

Studii universitare finalizate;
Experienta de minim 5 ani pe un post similar;
Cunoasterea legislatiei specifice;
Limba engleza – nivel avansat;
Abilitati excelente de comunicare;
Cunoasterea tehnicilor de recrutare-selectie ;
Capacitatea de organizare, planificare si abilitati decizionale;
Spirit de echipa;
Aptitudini de implementare, analiza, sinteza, negociere, integrare

ARCADIA HOSPITAL - primul spital privat multidisciplinar din zona Moldovei, cel mai mare din Romania.