Manager Proiect - Consultant Finantare

Grupul Industrial de Firme Conex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura coordonarea echipei de proiect;

- Pregateste documentatia necesara intocmirii proiectelor de finantare;

- Raspunde de intocmirea la timp a rapoartelor intermediare si finale catre autoritatea contractanta, pe parcursul implementarii proiectului.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic sau tehnic;

- Experienta intr-o functie similara constituie un avantaj;

- Cunostinte temeinice de limba engleza;

- Operare PC la un nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant corelat cu performanta profesionala;

- Posibilitate de dezvoltare profesionala;

- Mediul de lucru placut;

- Oportunitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista.

Grupul de Firme CONEX Iasi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral romanesc.

Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX il reprezinta importanta sociala a acestuia.

Intr-o zona cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigura locuri de munca pentru aproximativ 3000 de oameni.