Manager Proiect

ASAM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Furnizeaza clientilor produse minimizand costurile de distributie si maximizand cifra de afaceri;

Realizeaza obiectivele Directiei Comerciale, prin promovarea si vanzarea pe piata de desfacere a produselor pentru clienti;

Mentine si extinde piata de desfacere, prin produse care sa satisfaca cerintele de calitate, la timp si cu costuri optime;

Urmareste atingerea obiectivelor comerciale definite in tabloul de bord;

Elaboreaza propuneri de actiuni pentru atingerea obiectivelor, luand in considerare toate elementele care influenteaza direct sau indirect activitatea desfasurata.

CERINTE

- Studii superioare in domeniu

- Experienta relevanta in domeniu de cel putin un an;

- Limba straina de circulatie internationala;

- Operare PC - nivel avansat;

- Permis auto categ. B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant corelat cu performanta;

- Posibilitati de dezvoltare profesionala;

- Mediu de lucru placut;

- Oportunitate de a lucra intr-o echipa de profesionisti.

Grupul de Firme CONEX Iaşi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral românesc. Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX îl reprezintă importanţa socială a acestuia. Într-o zonă cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigură locuri de muncă pentru aprox. 3000 de oameni.
ASAM SA este membra a Grupului de Firme CONEX si reprezinta unul dintre cei mai mari producători industriali din Romania, activitatea sa principală fiind producţia de piese şi subansamble pentru industria auto.