Manager proiect

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabil pentru implementarea cu succes a proiectelor si atingerea rezultatelor planificate;
- crearea si prezentarea catre Seful de produs/Seful de Piata din Franta a unui dosar de achizitie care sa contina toate detaliile referitoare la cantitati de marfa, conditii de vanzare, esantioane, poze;
- supravegherea echipei pe care o coordoneaza;
- supravegherea negocierii conditiilor de cumparare cu furnizorii (pret, cantitate, termen de plata, conditii de transport) cu respectarea cerintelor impuse de catre Seful de produs/Seful de Piata din Franta;
- verificarea fiselor de furnizori in vederea asigurarii corectitudinii informatiilor din baza de date si pentru facilitarea prospectarii ulterioare;
- participarea la conferinte, targuri de specialitate in vederea identificarii de noi potentiali furnizori;
- rezolvarea diverselor litigii care pot aparea in relatiile cu furnizorii

CERINTE

- experienta de minim 3 ani in marketing;
- aptitudine de a prospecta si dezvolta portofoliul de furnizori;
- aptitudine de a se organiza si de a gestiona prioritatile;
- persoana proactiva;
- abilitati de comunicare si negociere;
- cunoasterea de tehnici de negociere;
- cunostinte PC (Word, Excel)
- limbi straine: franceza (avansat); engleza (avansat);
- disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare profesionala si personala;

VON Consulting ofera servicii de recrutare personal, training, administrare si salarizare personal, leasing de personal.