MANAGER GENERAL

SC IULIUS MANAGEMENT CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza, organizeaza si controleaza activitatea departamentelor aflate in subordine
- elaboreaza strategia de actiune a departamentelor pentru a oferi un pacchet de servicii performant
- intocmeste oferte pentru a promova serviciile firmei in conformitate cu standardele si reglementarile interne
- elaboreaza planuri de investitii si achzitii
- intocmeste bugetul de venituri si cheltuieli si supervizeaza respectarea acestuia
- negociaza si incheie contracte
- prospecteaza piata, analizeaza si centralizeaza informatiile in vederea identificarii nevoilor existente pe piata de profil

CERINTE

- absolvent de studii superioare
- cunostinte solide de management
- buni cunoscatori ai pachetului de programare MS Office (cunostinte solide de lucru cu MS Excel)
- notiuni solide de limba engleza
- spirit de echipa, dinamic, discretie, loialitate, capacitate organizatorica, spirit de initiativa, flexibilitate, capacitate de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant (inclusiv bonuri de masa)
- conditii de munca deosebite, intr-un mediu dinamic, stimulativ si motivant
- posibilitatea integrarii intr-o echipa tanara, caracterizata prin performanta si succese dovedite