Lucrator Comercial - Vanzator

AGROPAN IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de lucrator comercial - vanzator impune urmatoarele Responsabilitati :
- Comercializeaza produsele catre clienti, oferindu-le consiliere despre produse
- Lucreaza cu casa de marcat, operand documente de gestiune : raport de casa, raport de gestiune
- Asigura in permanenta necesarul de marfa la raft
- Receptioneaza marfa conform comenzii si raporteaza neregulile constatate
- Verifica si efectueaza stocurile de marfa
- Efectueaza inventare
- Efectueaza si mentine curatenia in magazin

CERINTE

- Experienta in comertul cu amanuntul de minim 2 ani
- Cunostinte de lucru cu casa de marcat
- Minim cu studii medii
- Persoana comunicativa, orientata spre client, serioasa, cu simtul raspunderii, cu spirit de echipa, atenta la detalii
- Perceptie vizuala
- Atentie: concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate
- Rapiditate
- Spirit practic
- Coordonare manuala buna
- Memorie vizuala buna
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de a lua decizii
- Persoana de incredere
- Implicare in activitate
- Dorinta de a munci
- Capacitatea de a se descurca in conditii de stres
- Rezistenta la sarcini repetitive
- Rezistenta la oboseala
- Capacitatea de a munci in echipa
- Autocontrol mediu
- Aspect fizic placut
- Motivatie

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonusuri de vanzari

SC AGROPAN IMPEX SRL companie romaneasca,lider local al industriei de panificatie.
SC AGROPAN IMPEX SRL incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.