Lider Adjunct de Echipǎ

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Managementul contractului de servicii – raportare
* Coordonarea activitǎţilor de Supervizarea Lucrǎrilor ȋn calitate de “Inginer Supervizor”
* Coordonarea echipei de experţi
* Interfaţa cu autoritǎţile locale
* Participare ȋn echipa de proiectare

CERINTE

* Studii superioare de lungǎ duratǎ ȋn domeniile construcţii hidrotehnice, civile, instalaţii;
* Experienţǎ profesionalǎ de minim 10 ani; Experienţă de minim 8 ani în proiecte de asistenţǎ tehnicǎ/ supervizarea lucrǎrilor / managementul proiectelor de infrastructură ȋn sectorul apǎ/ apǎ uzatǎ; Experienţǎ ȋn mecanismul de implementare a proiectelor co-finanţate de UE şi/sau instituţii finanţatoare internaţionale de minim 5 ani;
* Participare ca Lider de Echipǎ/ Lider Adjunct de Echipǎ ȋn minim 1 (un) proiect, de infrastructurǎ de apǎ/apǎ uzatǎ și de aceeași complexitate cu prezentul proiect; Experienţǎ de proiectare/ coordonarea echipei de proiectare ȋn cel puţin 1 (un) proiect ce au avut ca rezultat extindere/ reabilitare de reţele pentru alimentǎri cu apǎ/canalizǎri / staţii de epurare;

First Spanish private engineering and consulting group, more than 1,800 permanent employees, providing services in the transport, water infrastructure, civil construction, turn-key solutions, environmental policy, public administration reform and rural development sectors, currently operating in over 20 countries, is looking for suitable candidates to expand its activities in Romania through its subsidiary in Bucharest. Already into the Romanian market since 1996, we are looking for a dynamic and open person, capable of full integration in a multi national company and willingly to work within a team of high level of international and Romanian staff.