Lacatus mecanic

SC HIDROMOLD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa lucrarile de montaj in ordinea stabilita prin fisa tehnologica si numai cu reperele si materialele puse la dispozitie de catre seful de sector;
- Executa retusuri si remedieri care tin de specificul meseriei sale la reperele care necesita astfel de interventii pentru a realiza inchiderea lantului de dimensiuni;
- Executa probe de rodaj ale ansamblului sau utilajului inregistrand comportarea acestuia in fisa de masuratori care se afla la reprezentantul AQ;
- Asigura remedierea reperelor si operatiilor declarate neconforme, numai in baza documentatiei intocmite de persoane autorizate;
- Executa operatii pregatitoare pentru ambalare, degresare, ungere-gresare participand la ambalarea produselor conform documentatiei tehnice intocmite;
- Participa la punerea in functiune a beneficiar a utilajelor executate , la remedierea utilajelor aflate in termenul de garantie si post garantie.

CERINTE

- absolvent studii medii sau scoala profesionala;

BENEFICII OFERITE

Oferim bonuri de masa, salariu motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator de echipamente hidraulice de mare forta.