KREVIN recruteaza EXPEDITORI INTERNATIONALI relatia Ungaria/Bulgaria

KREVIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

KREVIN recruteaza pentru o companie cu renume in domeniul transporturilor internationale, EXPEDITORI INTERNATIONALI pentru sediul din Iasi.

Responsabilitatile sunt:

-realizarea activitatii de marketing si prospectarea pietei pentru dezvoltarea portofoliului de clienti;
-contactarea societatilor internationale si incheierea contractelor de colaborare;
-monitorizarea derularii contractelor si modului de executare al transporturilor;
-intocmirea rapoartelor periodice de activitate.

CERINTE

- bulgara si engleza pentru EXPEDITORUL INTERNATIONAL pe relatia cu BULGARIA;
- maghiara si engleza pentru EXPEDITORUL INTERNATIONAL pe relatia cu BULGARIA;
- studii superioare finalizate;
- experienta in domeniu pe un post similar de minim 6 luni-1an;
- experienta in domeniul transporturilor reprezinta un avantaj;
- abilitati de comunicare si negociere;
- persoane dinamice si cu spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salarizare atractiva si comision din vanzari;
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista.