Key Account

ARTVERTISING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea relaţiilor cu clienţii şi dezvoltarea portofoliului de clienţi
- contactarea persoanelor de decizie ale unui potenţial client
- cunoaşterea clientului şi descoperirea nevoilor acestuia
- anticiparea nevoilor clientului şi identificarea beneficiilor pe care acesta le caută
- menţinerea relaţiilor cu actualii clienţi
- căutarea permanentă de noi metode de abordare şi de atingere a obiectivelor
- inovarea şi adaptarea strategiilor de abordadre
- adaptarea la client
- implicarea şi participarea activă la brain- storming- urile companiei

CERINTE

- experienţă în vânzări
- cunoştinţe de negociere în afaceri
- abilităţi de comunicare şi relaţionare
- creativitate
- perseverenţă
- flexibilitate
- încredere în sine
- persoană organizată
- atitudine optimistă şi mentalitate de învingător
- orientare spre client
- respectarea dead-line-urilor
- spirit de echipă
- aspect business, ţinută îngrijită
- gândire strategică
- limbi străine (engleză obligatoriu)
- permis de conducere şi disponibilitate pentru deplasări

BENEFICII OFERITE

- bonusuri de performanţă

DESCRIEREA FIRMEI

Agenţia de publicitate :
Artvertising – facem excepţie !