JUNIOR BUYER GREAT INTERNATIONAL OPPORTUNITY

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei utilizand diferite surse pentru a identifica noi potentiali furnizori
- Contactarea telefonica a companiilor identificate
- Investigarea pentru aflarea informatiilor relevante privind stocurile disponibile
- Completarea in sistem a informatiilor relevante
- Participarea la negocierea achizitiei marfurilor
- Comunicarea cu furnizorii pentru orice probleme intampinate
- Atingerea obiectivelor comerciale conform politicii companiei
- Gestionarea activitatii proprii cu o mentalitate de business si intr-un mod profesionist cu scopul dezvoltarii afacerii

CERINTE

- Studii superioare absolvite
- Experienta internationala anterioara (prin participare la diferite programe scolare sau profesionale, burse educationale, internshipuri, etc)
- Experienta anterioara pe plan comercial (minim 1 an)
- Abilitati de limba engleza excelente (nivel conversational si scris)
- Abilitati de limba franceza la nivel mediu (de preferat)
- Disponibilitate la relocare in Franta pe perioada de minim 1 an
- Spirit antreprenorial, competitiv
- Persoane comunicative, extrovertite
- Capacitate de lucru atat individual cat si in echipa
- Energie si entuziasm in indeplinirea sarcinilor
- Interes pentru dezvoltarea personala si profesionala

BENEFICII OFERITE

- Relocare temporara in Franta (1-2 ani)
- Ulterior, relocare in Iasi
- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei companii internationale

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.