Inginer proiectant constructii civile

SC CAD-ON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectarea structurilor de rezistenta;
- Calcul structural conform normelor in vigoare;
- Intocmirea documentatiei tehnice pentru toate fazele proiectului (SF, DALI, PAC, PAD, PTh)
- Intocmirea listelor de cantitati;
- Respectarea termenelor de predare stabilite;

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in constructii;
- Experienta in proiectare
- Cunostinte de inginerie structurala, statica si dinamica;
- Buna cunoastere in utilizarea programelor de calcul (ex.: Robot, Etabs, Axis, sau alte programe);
- Buna cunoastere in utilizarea programului de desen AUTOCAD
- Persoana organizata, dinamica, ambitioasa si motivata;
- Foarte bune capacitati organizatorice
- Atent la detalii

Reprezinta un avantaj:
-Buna utilizare a programului de desen TEKLA
-Cunostinte in elaborarea expertizelor tehnice
-Absolvent specializarea CCIA

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-Oportunitatea de dezvoltare alaturi de o echipa de profesionisti;
-Pachet salarial atractiv si beneficii flexibile.

CAD-ON integrează toate tipurile de servicii ce ţin de domeniul proiectării de construcţii, pentru a oferi un răspuns unitar la cerinţele clienţilor. CADASTRU, PROIECTARE (rezistenţă, arhitectură, instalaţii, amenajări interioare) şi CERTIFICARE ENERGETICA, sunt activităţile de bază ale firmei.