Inginer proiectant CCIA

S.C. SIGM-HOME PROJECTS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizare proiecte de structura in toate fazele de proiectare si urmarire lucrari de executie. .- experienta in domeniul proiectarii structurilor metalice si de beton armat/ prefabricat

CERINTE

cunostinte legate de legislatie si norme de proiectare ale structurilor de rezistenta;
- cunostinte de inginerie structurala;
- cunoastinte Autocad – nivel mediu/avansat;
- experienta in utilizarea unui program de calcul structural in element finit – nivel mediu/avansat (preferabil SAP2000/ETABS);
- cunoasterea limbii engleza la nivel mediu/avansat;
- persoana responsabila si organizata;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de lucru intr-o echipa cu experienta in domeniul constructiilor civile si industriale cu proiecte in desfasurare pe plan intern.
Pachet salarial atractiv bazat pe abilitatile si cunostintele aplicantului.

Societate romaneasca de proiectare infiintata in anul 2011, furnizand servicii de proiectare la un standard ridicat clientilor.