Inginer Productie

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de productie din Iasi:

Responsabilitati:

- Coordonarea echipei din subordine din punct de vedere tehnic si administrativ;
- Respectarea tehnologiei de fabricatie prin urmarirea si verificarea indicatorilor interni;
- Urmarirea fluxul tehnologic pentru asigurarea calitatii produselor;
- Raportarea activitatilor desfasurate.

CERINTE

- Experienta anterioara pe o pozitie de coordonare in domeniul productiei de minim 3 ani;
- Studii superioare absolvite in domeniul tehnic;
- Abilitati de coordonare si motivare a echipei din subordine.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Dezvoltarea carierei intr-un mediu profesionist.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.