INGINER CONSTRUCTOR CFDP

Psihoselect

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supraveghea activitatea din site-ul de constructii;
- Mentinerea legaturii dintre seful de santier si echipele de lucru;
- Intocmirea de rapoarte referitoare la organizarea muncii si urmarirea productiei;
- Intocmirea situatiilor de lucrari pentru decontare.

Beneficii
Instruire profesionista in metodele si procedurile utilizate intr-o companie multinationala de constructii.

CERINTE

Impreuna cu echipa de inginerii veti prelua un portofoliu de clienti pe care ii veti asista din punct de vedere tehnic. Sunt necesare studii tehnice de specialitate (CFDP), dorinta de a se dezvolta intr-un mediu de lucru multinational, bune abilitati de comunicare si coordonare.

DESCRIEREA FIRMEI

Noi, Psihoselect

o echipa de profesionisti in domeniul resurselor umane, care analizeaza nevoile clientilor nostri si propune servicii customizate pentru acestia. Cu o experienta de peste sapte ani in domeniu am dezvoltat un pachet complet de activitati care cuprind:
- Recrutare si selectie pentru pozitii de top si middle management
- Audit de personal (Assessment centre, Evaluarea psihologica, Evaluarea performantelor, Evaluarea satisfactiei in munca)
- Training (Tehnici de vanzare, Negociere, Leadership, Teambuilding, Time management, Coaching)
- Al saptelea serviciu ( Diagnoza culturii organizationale, Proiecte de interventie organizationala, Strategii de motivare, Restructurare organizationala, Proiecte de retentie a personalului)

www.psihoselect.ro