INGINER CONSTRUCTOR

Mentor Training S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
-planifica , organizeaza, si monitorizeaza executia din punct de vedere al cantitatilor, calitatii si respectarii termenelor si a resurselor;
-studieaza documentatia de constructie si urmareste punerea ei in practica;
-colaboreaza cu managerul de proiect si il informeaza constant si corect pe acesta;
-asigura insusirea si respectarea de catre executant a prevederilor proiectului de executie si a prescriptiilor tehnice aplicabile;
-intocmeste documentatia necesara specifica (note de santier, PV-uri, situatii de lucrari);
-supervizeaza gestionarea in conditii de eficienta maxima a sumelor banesti repartizate pentru activitatile incredintate;
-verifica proiectele si ofertarea lucrarilor conform obiectivelor departamentului;
-planifica productia si achizitionarea de materiale aferente lucrariilor.

CERINTE

-studii superioare tehnice (Facultatea de Constructii - obligatoriu) ;
-persoana organizata, eficienta, dinamica, sociabila, perseverenta, adaptabila si flexibila;
-experienta in domeniul constructiilor/ intr-o pozitie similara;
-limba engleza(obligatoriu);
-cunostinte utilizare PC ( Office , AutoCad - obligatoriu);
-cunoasterea legislatiei in domeniul constructiilor;
-abilitati de planificare si organizare a procesului de productie;
-abilitati de coordonare echipe de executie in punctele de lucru;
-permis de conducere , categoria B;
-constituie avantaj: atestat Responsabil Tehnic cu Executia;

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant;
-posibilitati de dezvoltare si promovare profesionala;
-mediu profesionist de lucru;
-oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau.