Inginer Constructor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere post:
- activitate in domeniul realizarii de investitii;
- relatii cu autoritatile pentru depunere documentatii si eliberare avize, autorizatii etc;
- relatii cu firmele de proiectare prestatoare de servicii, analiza si avizare proiecte elaborate;
- relatii cu furnizorii interni si externi;
- intocmire documente specifice;
- instalari si service echipamente mecano-electrice;
- lucrari in Acad;
- deplasare ocazionala in orasul Iasi si judete invecinate, precum si in capitala.

CERINTE

- peste 3 ani experienta;
- cunostinte multidisciplinare in domeniile: constructii, arhitectura, topometrie, IT, electric;
- operare in OFFICE, ACAD, COREL;
- experienta in administratie, proiectare si service;
- cunoasterea limbii engleze (eventual germana sau/si italiana);
- abilitati tehnice, organizatorice si de comunicare;
- autoturism propriu.

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil;
- contract de comodat pentru auto personal;
- decontarea tuturor cheltuielilor de deplasare;
- bonificatii in functie de realizari;
- colectiv de lucru dinamic;
- activitate in domeniul tehnologiilor noi;
- perspectiva unei cariere sigure, de viitor si cu castiguri salariale substantiale.