Gestionar- Operator stivuitor

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

EDUROM (consultanta resurse umane) cauta Gestionar / operator stivuitor pentru clientul sau, companie multinationala, specializata in productia de piese pentru industria auto, furnizor pentru numeroase companii din Europa.

RESPONSABILITATI:
Receptionarea, manipularea si inmagazinarea materiei prime/ produselor conform documentelor de receptie.
Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor.
Gestionarea, ambalarea si etichetarea reziduurilor periculoase.
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei.
Raspunde de organizarea logistica eficienta a depozitului.
Manipularea motostivuitorului

CERINTE

Experienta de lucru intr-o pozitie similara de minim 3 ani.
Studii medii.
Cunostinte si abilitati de operare PC si de utilizare a aparaturii de birou.
OBLIGATORIU atestat ISCIR pentru stivuitorist, valabil.
Domiciliu stabil: Iasi.

Cautam o persoana serioasa si responsabila, atenta la detalii si cu dorinta de a face parte dintr-un colectiv pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

Angajare cu forme legale in cadrul unei companii multinationale.
Mediu de lucru stabil.
Oferirea de cursuri de specializare.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul resurselor umane