Firma de servicii IT angajeaza responsabili clienti

LĂZĂRESCU DAN-CĂTĂLIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma servicii IT angajeaza personal pentru departamentul de relatii cu clientii, in Bacau.

CERINTE

Cerinte:
- Minim studii liceale finalizate;
- obligatoriu cunostinte avansate de limba franceza;
- cunoasterea a inca o limba straina este un mare plus;
- Cunostinte bune in lucrul cu aplicatiile MS Office - in special Excel;
- Capacitate de atentie la detalii si usurinta in lucrul cu cifrele;
- Bune abilitati de comunicare;
- Orientare catre client;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv + bonusuri pentru performanta;
- training periodic
- lucru la proiecte variate si dinamice in cadrul carora va puteti perfectiona cunostintele si dezvolta noi abilitati
- perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti

Agentie de Recrutare - servicii de selecție de recrutare de personal; training; coaching; consiliere pentru carieră;