Farmacist - IASI

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Interacţionare cu clientul şi recomandări individualizate, în funcţie de nevoile sale;
- Eliberare de reţete;
- Verificare şi urmărire de stocuri;
- Verificare şi centralizare reţete pentru Casa de Asigurări;
- Preparare reteţe magistrale şi preparate oficinale, întocmire documentaţie specifică.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (Facultatea de FARMACIE) ¿ an terminal sau absolvent;
- Cunoştinţe utilizare PC;
- Persoană organizată, calmă, cu reale abilitati de comunicare şi atenţie distributivă;
- Aspect plăcut, orientare către client.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, negociabil in functie de experienta;
- Bonuri de masă;
- Cazare gratuită pe perioada angajării;
- Excursii in strainatate.

DESCRIEREA FIRMEI

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane.
Serviccile Adecco sunt oferite in cadrul a 6000 de birouri, in 67 de tari.
In Romania, Adecco este prezenta din anul 2000 si are birouri deschise in Bucuresti, Arad, Timisoara, Pitesti si Sibiu

Servicii oferite:
- recrutare si selectie
- recrutare in masa
- payrolling
- evaluare psihologica si aptitudinala