FARMACIST

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
-Ajuta farmacistul sef
-Poarta un dialog civilizat si prietenos cu pacientii
-Participa la receptie marfa si inventare
- Relationarea cu pacientii conform procedurilor firmei si fidelizarea acestora
- Eliberarea retetelor compensate si gratuite
- Consilierea pacientilor in limitele competentelor de farmacist, acordand informatii si consultanta privind actiunea si administrarea medicamentelor;
- Respectarea principiilor eticii si deontologiei profesionale.

CERINTE

- Orientare catre pacient
- Abilitati de comunicare si relationare
-abilitati de lucru in echipa
- Abilitati de invatare rapida
- Atentie la detalii
- experienta anterioara constituie un avantaj;
- cunostinte de operare PC;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si stabil , in cadrul uneia din farmaciile din incinta centrelor comerciale KAUFLAND IASI
- Pachet salarial foarte motivant
- Oportunitatea dezvoltarii si afirmarii profesionale intr-o echipa de succes