Electronist sisteme de securitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru instalarea sistemelor de securitate
Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme antiefractie, semnalizare si detectie incendiu, supraveghere video, control acces)
Programarea sistemelor de securitate instalate
Intretinerea echipamentelor instalate
Respectarea termenelor de executie

CERINTE

Studii medii de profil electronica, electrotehnica, telecomunicatii sau abilitati tehnice si cunostinte in domeniul lucrarilor de instalatii si montaj sisteme;
Experienta in cablajul sistemelor;
Buna intelegere a sistemelor electrice si electronice;
Experienta ca electronist/tehnician in sisteme de securitate sau pe un post similar constituie un avantaj;
Disponibilitate pentru munca pe teren;
Persoana competenta, cu simtul raspunderii, atenta la detalii, dispusa sa munceasca, punctuala la program, fara cazier judiciar;
Capacitate si dorinta de invatare;
Disponibilitate la program prelungit si deplasari ocazional;
Permisul de conducere constituie un avantaj;
Persoanele interesate vor trimite un CV detaliat in care se va face referire si la fosti angajatori pentru obtinerea de referinte.

BENEFICII OFERITE

Loc de munca stabil intr-o firma cu 11 ani de experienta.
Angajare cu contract de munca
Salariu competitiv negociat in urma interviului
Telefon de servici