ELECTRONIST SERVICE GSM ZONE IASI

S.C POWER ON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de servicii telefonie mobila angajeaza electronist cu experienta in domeniu.
Servicii Hardware (Inlocuiri display,reparatii semnal, incarcare,audio etc.)
- Servicii Software (Upgrade software, limba romana, decodari/ deblocari) .

CERINTE

Cunostinte solide in electronica aplicata ( si SMD).
Cunostinte solide in utilizarea PC-ului.
Service, Hardware, Software pentru telefoane mobile.
Cunosterea limbii engleze.
Persoana serioasa , perseverenta, dinamica, inventiva.
Domiciliu stabil in Iasi.

BENEFICII OFERITE

Lucru intr-un mediu si colectiv placut.
Stabilitatea locului de munca.
Flexibilitate program.

DESCRIEREA FIRMEI

Service GSM & accesorii

Service de nota 10 de 10 ani !

Servicii oferite:

- Servicii Hardware (Inlocuiri display,reparatii semnal, incarcare,audio etc.)
- Servicii Software (Upgrade software, limba romana, decodari/ deblocari)
- Vanzari accesorii acumulatori, incarcatoare, PIese Telefoane Mobile (benzi, display, carcase (la comanda originale), memory card, cabluri de date, huse, etc...
-Navigatii GPS,FOTOFRAME; accesorii pc:mousi, camere web; accesorii auto (incarcatoare, suporti telefoane, triple 12v)
- Incarcare Electronica Punct PayZone: Vodafone/ Orange, Cosmote/vanzari cartele SIM.