Electronist Service GSM

Power-on

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elecronist Service Gsm
Service, Hardware, Software pentru telefoane mobile.
Diagnoza si interventie software si hardware pentru terminale gsm.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Electronist service gsm.
Cunostinte solide in electronica aplicata ( si SMD).
Cunostinte solide in utilizarea PC-ului.
Cunosterea limbii engleze.
Receptivitate, implicare si dorinta de invatare si perfectionare
Responsabilitate si onestitate
Atentie si meticulozitate
Persoana serioasa , perseverenta, dinamica, inventiva.
Abilitati de comunicare si relationare, precum si de organizare si prioritizare a activitatilor.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Lucru intr-un mediu si colectiv placut.
Stabilitatea locului de munca.
Flexibilitate program.
Salarizarea avantajoasa.

Firma cu peste 12 ani de experienta in domeniul reparatiilor telefoanelor mobile.
Este cel mai mare centru si cel mai modern, constituind astfel un brand pe piata locala.
Servicii oferite:
- Servicii Hardware (Inlocuiri display,reparatii semnal, incarcare,audio etc.)
- Servicii Software (Upgrade software, limba romana, decodari/ deblocari)
- Service Laptopuri.
- Vanzari accesorii.