Electromecanic

SC Caremil Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reparatii instalatii electrice auto, electromotoare, alternatoare, clima auto, diagnoza auto, montaj alarme auto, inchideri centralizate, sisteme audio

CERINTE

- cunostinte electrica, mecanica auto
- experienta

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra cu o echipă tânără, orientată spre rezultate;
- Oportunităţi excelente de dezvoltare profesională;
- Pachet salarial atractiv;

Începând cu 1 decembrie 2003, Caremil Impex devine dealer Dacia pentru judeţul Iaşi, un an mai târziu adăugând marca Nissan în portofoliu.
În calitate de dealer unic autorizat pentru judeţul Iaşi, Caremil Impex comercializează auto Dacia şi Nissan, noi şi de ocazie, asigură service-ul pe perioada de garanţie şi post-garanţie, comercializează piese de schimb de origine.

În cele două locaţii deschise în Valea Lupului respectiv Bucium asigurăm condiţii optime de desfăşurare a activităţii.

Caremil înseamnă că vom schimba tiparele, dezvoltându-ne continuu, pentru a oferi servicii de calitate, grijă pentru detalii, consecvenţă.