Economist/contabil

S.C. Mozaic Vitralii S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea programuli Nexus - avantaj;
- cunostinte de contabilitate primara;
- verifica jurnalele de TVA;
- tine evidenta formularelor cu regim special;
- inregistreaza facturile de la furnizorii interni si externi;
- inregistreaza bonurile de consum - materii prime si materiale;
- inregistreaza registrul de casa - in lei si in valuta;
- intocmeste, verifica si inregistreaza ordinele de plata si deconturile de cheltuieli;
- verifica si inregistreaza documentele contabile de la punctele de lucru;
- verifica situatia stocurilor;
- participa la operatiunea de inventariere si la valorificarea rezultatelor;
- colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiar-contabile

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic;
- cel putin 3 ani de experienta in cadrul unui departament de contabilitate;
- capabil sa lucreze in echipa

BENEFICII OFERITE

Iți oferim:
- siguranta locului de munca : calatoria noastra, a inceput in 1992, cand am creat brandul "Art Georgies", cel mai cunoscut brand romanesc din sectorul artei mozaicului si vitraliului artistic.
- mediu profesionist de lucru, cu o organigrama si structură organizațională bine definită.
- logistica și condiții de muncă propice pentru a te dezvolta profesional, astfel incat sa ajungi la maximum de performanță.
- training personalizat.

Art Georgies este cel mai puternic brand românesc din sectorul artei mozaicurilor si a vitraliilor, fiind un brand apreciat atat la nivel national cat si international.
Art Georgies a brevetat materiale noi, inedite, obtinând medalii de aur la saloanele de inventică de la Bruxelles, Moscova, Geneva și Iași.

Detalii puteti afla accesand pagina noastra web: www.artgeorgies.com