Economist

CITIUS-HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contabilitate de gestiune : centre de profit, cheltuieli fixe-variabile, directe-indirecte;
- inregistrari contabile: introducere banca, casa, inregistrarea in contul efecte de primit/de emis la emitere/ primire bonuri furnizori interni, furnizori externi, deconturi

CERINTE

- studii de specialitate (ASE);
- cunostinte operare PC (MS Office);
- experienta de minim 2 ani reprezinta un avantaj;
- cunoastere si experienta a lucrului intr-un sistem informatic integrat;
- cunostintele SAP reprezinta un avantaj;
- cunostinte contabilitate de gestiune : centre de profit, cheltuieli fixe-variabile, directe-indirecte;
- corectitudine, seriozitate, buna organizare;
- capacitate de analiza si sinteza a informatiilor;
- abilitati de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- sansa dezvoltarii unei cariere intr-un mediu competitiv.

CITIUS-HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane. Misiunea noastra presupune initierea si dezvoltarea de relatii de lunga durata intre companii si angajatii acestora prin profesionalismul si promptitudinea serviciilor pe care le oferim.