Economist

CONEX HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara lucrari contabile la nivel de firma;
- Efectueaza analiza economica pe baza balantei de verificare si a bilantului contabil;
- Intocmeste documentatii de creditare (credite, leasing) si negociaza conditiile de creditare;
- Intocmeste planuri de afaceri si studii de fezabilitate.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare de specialitate;
- Minim 1 an experienta in domeniul financiar-contabil, analiza economica;
- Abilitati de comunicare si relationare, spirit de echipa, dinamism;
- Permis auto pentru categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Mediu placut de lucru intr-o echipa tanara, profesionista si dinamica;
- Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
- Beneficii motivante corelate cu performanta.

CONEX HUMAN RESOURCES este o companie de Executive Search cu capital integral romanesc.

Pentru noi, serviciile de calitate sunt echivalente cu selectarea celor mai potriviti candidati, in cel mai scurt timp, pentru clientii nostri.

Unul din importantii nostri clienti, producator de traditie a pieselor auto, este in cautarea unui Economist.