Economist

ExpertMind

Job expirat

RESPONSABILITATI

In ce consta jobul?

Inregistarea tuturor operatiunilor financiar contabile in timp optim pana la nivel de balanta in softul Winmentor sau Saga;
Evidenta mijloacelor fixe, a obiectelor de inventor, evidenta furnizorilor si clientilor – Contabilitatea deconturilor cu personalul;
Inregistrarea operatiunilor de casa si banca;
Mentinerea relatiei cu clientii (telefon, email).
Completarea registrelor contabile, listarea si predarea dosarelor catre clienti;
Sprijin oferit echipei in activitatile desfasurate, consideram ca doar lucrand impreuna putem avea succes.

CERINTE

Daca ai peste 2 ani experienta in domeniul contabil, esti candidatul ideal!

BENEFICII OFERITE

Te vom recompensa pentru munca ta prin:

Salariul peste medie si bonurile de masa le vei primi de fiecare data fara intarziere;
Bonusuri de fidelizare, bonusuri suplimentare;
Programe de dezvoltare personala;
Cheltuieli de transport decontate;
Un mediu de lucru vesel si dinamic;
Evenimente interne si in afara societatii cu echipa;
Zi de nastere libera.