Director Marketing - Iasi

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele si serviciile companiei
- Gestioneaza relatiile cu clientii si imbunatateste continuu colaborarea cu acestia
- Concepe, propune si implementeaza strategiile de marketing
- Realizeaza bugetul de venituri si cheltuieli pentru planul de marketing
- Organizeaza si coordoneaza serviciul de marketing
- Prezinta rapoarte de activitate specifice managerului general

CERINTE

- experienta in marketing
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Powerpoint, Internet)
- persoana dinamica, creativa, cu simt de raspundere, dedicata jobului
- capacitate de utilizare a informatiilor de natura tehnica
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu oamenii
- capacitate de coordonare, stimulare si conducere a echipei

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.