DIRECTOR ADJUNCT

RBL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitate de intermediere financiara in domeniul locativ si oferire de solutii la partea de creditare
- urmareste pe piata produsele companiei
dezvoltarea unui portofoliu de clienti si mentine
- relatia cu clientii companiei
- dezvoltarea unei echipe performante si participarea activa la formarea ei bazata pe principiul performantei
- stabilirea si realizarea obiectivelor propuse cu echipa
- intocmirea bilantului periodic al activitatii

CERINTE

- experienta minim 2 ani in vanzari
- timp minim pentru inceput 3-4 ore/zi
- abilitati de a-si seta prioritatile
persoana
- dinamica, entuziasta, optimista, rezistenta la stres
- spirit de echipa
- abilitate de comunicare si de prezentare
gandire analitica

BENEFICII OFERITE

mediu placut de desfasurare al activitatii
pachet salarial atractiv (comisioane+parte fixa) pentru full time. baza comisioanelor cele mai mari in parte time
excelente oportunitati de dezvoltare personala
posibilitate de avansare in sistemul de cariera bazat pe principiul performantei
participarea la conferintele nationale si regionale-full time

Banca de prestigiu, lider european in domeniul economisirii-creditarii pentru domeniul locativ