Coordonator vanzari produse bancare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-formarea si dezvoltarea continua a echipei de consilieri financiari
-motivarea si pregatirea echipei de consilieri financiari
-responsabilitate pentru realizarea obiectivelor stabilite de cadrele de conducere ale bancii
-participare activa prin training si intalniri de vanzare la realizarea obiectivelor echipei
-dezvoltarea continua a bazei de clienti prin referinte
-administrarea portofoliul de clienti ai bancii

CERINTE

-experienta in vazarea de produse financiare si/sau formarea de echipe de vanzari
-abilitati de vanzare, prezentare si negociere
-bune abilitati de comunicare, capacitatea de a obtine un angajament
-etica si comportament profesional
-aspect profesional business
-disponibilitate la deplasare/lucru pe teren
-atitudine pozitiva, entuziasm, motivatie si perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

-venituri motivante
-mediu de lucru profesionist
-posibilitati multiple de dezvoltare si promovare in cariera
-training si dezvoltare personala