Coordonator transport si logistica

INTERPRIMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transport intern: organizeaza, coordoneaza, controleaza activitatea din depozit si raspunde de buna desfasurare a livrarilor;
- transport extern: solicitarea de oferte, negocierea tarifelor, transmiterea comenzilor de transport si urmarirea acestora;
- alte activitati specifice departamentului logistica.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta min. 1 an in logistica;
- limba engleza - nivel avansat scris si vorbit;
- capacitate de comunicare, putere de convingere, seriozitate, bun negociator, abilitate de lucru in echipa, atentie la detalii;
- cunostinte solide de operare PC: Word, Excel, Outlook Express.

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare profesionala;
- lucru intr-o echipa tanara, dinamica si performanta.

IMPORT, DISTRIBUTIE, VANZARI, INCHIRIERI, SERVICII POST-VANZARE PENTRU SCULE, ECHIPAMENTE SI UTILAJE PENTRU INDUSTRIE SI CONSTRUCTII