Consilier vânzari Renault

SC BRAS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Sa fii dispus sa aloci mai mult de 50% din timpul de lucru pentru deplasari in teren , cu scopul promovarii si vanzarii de produse si servicii Renault destinate persoanelor fizice si IMM-urilor;
-Sa contribui la cresterea portofoliului companiei, prin identificarea de noi clienti si noi oportunitati de vanzare;
-Sa procesezi cu maxima atentie, confidentialitate si minutiozitate informatiile si documentele clientilor
-Sa asiguri service post vanzare de calitate clientilor si sa dezvolti o relatie pe termen lung între acestia si companie;
-Sa participi activ la realizarea target-ului de vanzari al echipei si la atingerea obiectivelor calitative, respectand politica de vanzari a companiei

CERINTE

-Esti motivat sa castigi in functie de realizari;
-Relationezi si comunici foarte bine cu clientii si ai dezvoltat parteneriate de lunga durata cu acestia;
-Stii sa iesi cu bine din situatii delicate si sa valorifici oportunitati de vanzare;
-Stii sa imbini lucrul de echipa cu atingerea obiectivelor individuale;
-Iti place sa imbini activitatea de teren cu cea de birou;
-Ai studii superioare si stii sa lucrezi in Word, Excel, Power Point si Outlook;
-Esti o persoana sociabila, serioasa, dinamica, motivata de rezultate;

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant, cuprinzînd parte fixă şi comision din vînzări;
-Telefon mobil şi laptop

DESCRIEREA FIRMEI

SC BRAS SRL