Consilier juridic

Iancu Corina PF

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezintă firma faţă de orice terţ, societate, partener cu care societatea se află în relaţii, precum şi faţă de instituţiile administrative, economice, jurisdicţionale de drept public şi privat.

CERINTE

Cunoaşterea limbii române (ortografie, gramatică, vocabular)
Cunoaşterea unei limbi străine : limba engleză
Capacitate de a lucra cu termene limită
Înclinaţie deosebită căre detalii
Capacitate de lucru în echipă
Capacitate de analiză
Capacitate foarte bună de relaţionare
Abilităţi de negociere
Bun orator – deprinderea de a vorbi în public
Putere de concentrare şi capacitate de sinteză

BENEFICII OFERITE

Activităţile titularului postului se vor desfăşura la sediul organizaţiei.
Deplasări pe distanţe medii şi lungi : judecătorii, bănci, birouri notariale, primării, administraţii financiare, asociaţii de proprietari, deplasări naţionale

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie imobiliara Trustul Terra